Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

              

linia kredki

Słupska Olimpiada Młodzieży w piłkę ręczną chłopców

szsW dniu 16 grudnia 2019 r. został rozegrany turniej w piłkę ręczną chłopców w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Zawody rozegrano w hali sportowej IV LO w Słupsku przy ul. Banacha. Reprezentacja SP8 dzięki dobrej grze zakwalifikowała się do półfinału rozgrywek, gdzie uległa SP10. W walce o brązowy medal SP 8 wygrała z SP 3.

Czytaj więcej...

Kacper z 7C rekordzistą Polski w pływaniu!!!

wykrzyknikKacper Maksajda z klasy 7c zdobywa złoty medal w konkurencji 200 metrów stylem klasycznym. Czas jaki uzyskał 2.24.51 min jest lepszy od najlepszego wyniku w historii Polskiego Pływania. Mamy rekord Polski. Gratulacje❗❗❗ (zdjęcia na fb)

Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki w Miastku

siatka 01W piątek 13  grudnia 2019 roku uczennice z SP8 z klas Vd (wszystkie dziewczęta), VId oraz Daria Broniszewska z Va i Maja Wojtas VIc wzięły udział w Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki w Miastku. Nasze zawodniczki rywalizowały w kategorii „dwójek” (startowało 20 drużyn) i „trójek” (startowało 15 drużyn).

Czytaj więcej...

Sportowy sukces Tymka z Ib

sportUczeń klasy I B, Tymoteusz Winiszewski został Mistrzem Opolszczyzny w walkach Bong Matsogi. Na co dzień trenuje pod okiem taty. Gratulujemy. (zdjęcia na fb)

Igrzyska Szkolne w unihokeja

unihokej24 października 2019r drużyna dziewcząt z naszej szkoły uczestniczyła w rozgrywkach grupowych w unihokeja. Mimo walecznej postawy nie udało się naszej drużynie awansować do finałów. Szkołę naszą reprezentowały: Julia Marciniak, Nikola Went, Andżelika Świacka, Julia Sankiewicz, Patrycja Cieślicka, Kinga Dalecka, Laura Mulawa, Oliwia Paradowska. (foto)

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013