Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

              

linia kredki

Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdańska

plywanie1W miniony weekend 14-15 października 2017r. zawodnicy TP SKALAR Słupsk w 13-osobowym składzie udali się na Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdańska. Na zawodach w rywalizacji udział wzięło ponad 400 zawodników z 24 klubów.

W składzie TP SKALAR Słupsk znaleźli się również uczniowie klas pływackich ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku. Zdobywając 29 medali (13 złotych, 8 srebrnych i 8 brązowych) pozwoliło to na zajęcie III miejsce w klasyfikacji generalnej klubów. (zdjęcia na fb)

Medale zdobywali:
Drużba Amelia (kl. 7C) – I m-ce 50 dow, I m-ce 200 dow, III m-ce 50 grzb, III m-ce 100 dow,
Janczylik Aleksander (kl. 7C) – II m-ce 100 mot, III m-ce 100 kl,
Kostecka Marcelina (kl. 7C) – III m-ce 200 dow,

Na uwagę zasługują również Amelia Bałoban (kl. 6C), Julia Leszkiewicz (kl. 7C) oraz Marcin Łabik (kl. 7C), który zaprezentowali wysoką formę poprawiając swoje rekordy życiowe.

Kolejny nasz start w zawodach i kolejne rekordy życiowe, a to cieszy najbardziej. Widać już ogrom pracy włożony w rozwój klas pływackich w Szkole Podstawowej nr 8 w Słupsku. Cały system współpracy pomiędzy klubem, szkołą, a miastem sprawdza się idealnie. Przed nami kolejne weekendy pełne startów. Rozpoczynamy w Sopocie, następnie Lębork, a już 12 listopada 2017r. zapraszamy do nas na pływalnię SOSiR. Będą to zawody z okazji Dnia Niepodległości.

trener - Maciej Kowalewski

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013