Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

linia kredki

Zimowy kiermasz świąteczny

bozenarodzenieZ okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, 10 grudnia odbył się w naszej szkole kiermasz prac plastycznych uczniów klas 0-8. W sprzedaży znalazły się: gliniane anioły, stroiki ozdobione bombkami, kartki świąteczne, ozdoby w słoiczkach, choinki z gazet, filcowe bombki i wiele, wiele innych.

Atrakcyjność prac oraz hojność odwiedzających kiermasz poskutkowały zebraniem kwoty 2458,20 zł, w tym klasy 4-8 i koło plastyczne klas starszych zebrały 1005,80 zł oraz Samorząd Uczniowski wraz z wychowawcami klas 0-3 zebrał kwotę 1452,40 zł. Kiermasz prac połączony był z Rodzinnymi Warsztatami Plastycznymi, podczas których uczestnicy tworzyli własne ozdoby choinkowe. Całość wydarzenia koordynowała p. Anna Bajer nauczyciel plastyki. Zebrane środki zostaną przeznaczone na organizację 30-lecia naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne kiermasze. (zdjęcia na fb)

notatka i zdjęcia:
A. Bajer